EPT Tiles (1.4.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Text
km: អត្ថបទ
