EPT Tiles (1.4.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Tiles
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
