EPT Tiles (1.4.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: On
lv: Aktīvs

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Styles
lv: Stili
