EPT Tiles (1.4.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Off
nl: Uit

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Two columns
nl: Twee kolommen

en: Tiles
nl: Tegels

en: Styles
nl: Stijlen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Three columns
nl: Drie kolommen
