EPT Tiles (1.4.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: On
ta: சரி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Text
ta: உரை

en: Off
ta: இல்லை
