EPT Tiles (1.4.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: On
tr: Açık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Text
tr: Metin

en: Off
tr: Kapalı

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Styles
tr: Biçemler
