EPT Tiles (1.4.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Text
ug: تېكىست

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Styles
ug: شەكلى
