Extra Paragraph Types - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: On
hr: Uključi

en: Date
hr: Datum

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Text
hr: Tekst

en: Current
hr: Trenutno

en: Styles
hr: Stilovi
