Extra Paragraph Types - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: On
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Off
lt: Išjungta

en: Current
lt: Dabartinis
