Extra Paragraph Types - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: On
sv: På

en: Date
sv: Datum

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Off
sv: Av

en: Current
sv: Nuvarande

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
