Extra Paragraph Types - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: On
ta: சரி

en: Date
ta: தேதி

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Text
ta: உரை

en: Off
ta: இல்லை

en: Current
ta: தற்சமய
