Extra Paragraph Types - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: On
ur: آن

en: Date
ur: تاریخ

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Text
ur: متن
