Extra Paragraph Types - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: On
ja: オン

en: Date
ja: 日付

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Text
ja: テキスト

en: Off
ja: オフ

en: Current
ja: 現在

en: Styles
ja: スタイル

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
