Extra Paragraph Types - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: On
ro: Pornit

en: Date
ro: Data

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Off
ro: Oprit

en: Current
ro: Actual

en: Styles
ro: Stiluri
