Extra Paragraph Types - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: On
az: Aktiv

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Text
az: Mətn

en: Off
az: Söndürülüb

en: Current
az: Hazırkı

en: Styles
az: Üslublar
