Extra Paragraph Types - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: On
be: На

en: Date
be: Дата

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Text
be: Тэкст

en: Current
be: Бягучы
