Extra Paragraph Types - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Text
eo: Teksto

en: Off
eo: Malŝaltita
