Extra Paragraph Types - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: On
ka: ჩართვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Current
ka: მიმდინარე
