Extra Paragraph Types - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: On
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Text
oc: Tèxte

en: Off
oc: Desactivat

en: Current
oc: Actual

en: Styles
oc: Estils
