Extra Paragraph Types - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: On
ru: Вкл

en: Date
ru: Дата

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Text
ru: Текст

en: Off
ru: Выкл

en: Current
ru: Текущий

en: Timeline
ru: График времени

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Styles
ru: Стили

en: Paragraphs
ru: Параграфы
