Extra Paragraph Types - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: On
tr: Açık

en: Date
tr: Tarih

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Text
tr: Metin

en: Off
tr: Kapalı

en: Current
tr: Şu anki

en: Timeline
tr: Timeline (Zaman Şeridi)

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Styles
tr: Biçemler
