Extra Paragraph Types - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
