Extra Paragraph Types - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: On
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Off
cs: Vypnuto

en: Current
cs: Aktuální

en: Styles
cs: Styly
