Extra Paragraph Types - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: On
el: Ανοικτό

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Text
el: Κείμενο

en: Off
el: Κλειστό

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Styles
el: Στυλ
