Extra Paragraph Types - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: On
ne: माथि

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Text
ne: अक्षर

en: Current
ne: ताजा
