Extra Paragraph Types - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: On
id: Pada

en: Date
id: Tanggal

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Text
id: Teks

en: Off
id: Matikan

en: Current
id: Saat ini

en: Timeline
id: Garis waktu

en: Styles
id: Gaya
