Extra Paragraph Types - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: On
sk: Zapnúť

en: Date
sk: Dátum

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Off
sk: Vypnúť

en: Current
sk: Aktuálny

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Styles
sk: Štýly
