Extra Paragraph Types - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: On
da: Tilsluttet

en: Date
da: Dato

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Text
da: Tekst

en: Off
da: Afbrudt

en: Current
da: Aktuelle

en: Timeline
da: Tidslinje

en: Paragraph
da: Afsnit
