Extra Paragraph Types - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Popup settings
de: Popup-Einstellungen

en: Button Text
de: Button-Text

en: Contact Us
de: Kontaktieren Sie uns
