Extra Paragraph Types - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Default
uk: Базово

en: About
uk: Про модуль

en: Popup settings
uk: Налаштування спливного вікна

en: Dialog
uk: Вікно

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Modal
uk: Модальне

en: Popup Title
uk: Спливний заголовок

en: Popup Width
uk: Ширина спливного вікна
