EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: On
af: Op

en: File
af: Lêer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Order
af: Bestelling

en: Subtitle
af: Subtitel
