EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: On
bg: Включи

en: File
bg: Файл

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Order
bg: Поръчка

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
