EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད
