EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: On
de: An

en: File
de: Datei

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Heading
de: Überschrift

en: Order
de: Reihenfolge

en: Cover image
de: Cover-Bild

en: Subtitle
de: Unter-Überschrift

en: About
de: Über

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Chapters
de: Kapitel

en: Private file system is set.
de: Privates Dateisystem ist eingestellt.

en: Private file system is not set.
de: Privates Dateisystem ist nicht eingestellt.
