EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: On
is: Virkjað

en: File
is: Skrá

en: ID
is: Kenni

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Order
is: Pöntun

en: About
is: Um
