EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: File
ku: پەڕگە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Order
ku: ڕیز

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: About
ku: دەربارە
