EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: On
nn: På

en: File
nn: Fil

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Subtitle
nn: Undertittel
