EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: On
ru: Вкл

en: File
ru: Файл

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Heading
ru: Заголовок

en: Order
ru: Порядок

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: About
ru: Информация

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Private file system is set.
ru: Приватная файловая система установлена.

en: Private file system is not set.
ru: Приватная файловая система не установлена.
