EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: File
el: Αρχείο

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Order
el: Σειρά

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: About
el: Περί
