EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: ID
eo: Identigilo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Order
eo: Ordo

en: Subtitle
eo: Subtitolo
