EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Heading
id: Judul

en: Order
id: Urutan

en: Subtitle
id: Subjudul

en: About
id: Tentang
