EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: File
jv: Berkas

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Heading
jv: Irahan

en: Order
jv: Urutan

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: About
jv: Ngenani
