EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Heading
lt: Antraštė

en: Order
lt: Tvarka

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: About
lt: Apie

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
