EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: File
lv: Fails

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Order
lv: Secība

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: About
lv: Par

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
