EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: On
nl: Aan

en: File
nl: Bestand

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Heading
nl: Koptekst

en: Order
nl: Volgorde

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: About
nl: Over

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Private file system is set.
nl: Afgeschermd bestandssysteem is ingesteld.

en: Private file system is not set.
nl: Afgeschermd bestandssysteem is niet ingesteld.

en: Publication title
nl: Publicatietitel
