EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: File
ar: ملف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Heading
ar: الترويسة

en: Order
ar: الترتيب

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: About
ar: حول
