EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: File
es: Archivo

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Heading
es: Encabezado

en: Order
es: Pedido

en: Cover image
es: Imagen de portada

en: Subtitle
es: Subtítulo

en: About
es: Acerca de

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.
