EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Order
fi: Järjestys

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: About
fi: Tietoja

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.
