EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: File
fr: Fichier

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Heading
fr: Entête

en: Order
fr: Ordre

en: Cover image
fr: Image de couverture

en: Subtitle
fr: Sous-titre

en: About
fr: À propos

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Private file system is set.
fr: Le système de fichier privé est défini.

en: Private file system is not set.
fr: Le système de fichier privé n'est pas défini.
