EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: File
he: קובץ

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Heading
he: כותרת

en: Order
he: סידור

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: About
he: אודות

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
